Jdi na obsah Jdi na menu

Start soutěžního ročníku 2015/16

27. 10. 2015

Oba naše týmy zahájily novou sezonu 2015/16. Áčko v okresním přeboru a Béčko v okresní soutěži.

Jako první se představili hráči B-mužstva, které doplnili naši mladíci smiley V prvním utkání této sezony narazili na tým SK Masters, který loni v play-off našemu Béčku vystavil stopku. Hrálo se vyrovnané utkání, až do chvíle, kdy se zranil Daniel Štemberk a další hráč Lukáš Doležal ho musel odvézt do nemocnice na šití sad to náš tým poznamenalo a nakonec prohrál 1:3. Jenže při zasedání STK zjistilo, že hráči soupeře neměli zaplaceny příspěvky za jednoho hráče a utkání nakonec kontumovali výsledkem 5:0 v náš prospěch.

SO 17.10.2015          1:3 - 5:0 kont. surprise SK Masters
Doležal Jiří
Doležal Lukáš Štemberk Daniel Sika Jaroslav
Hanák Igor "A" Čapek Matěj "A"

Do druhé utkání nastoupilo oslabené mužstvo proti týmu AISIN a nakonec prohrálo 0:2, když se nikdo střelecky neprosadil a soupeř zaznamenal dva úspěchy sad.

SO 17.10.2015          0:2 no AISIN

O týden později se představilo i Áčko, které se v úvodním utkání potkalo s nováčkem soutěže týmem SK Lions "A". Áčko se sešlo v dost omlazené sestavě, když věkový průměr byl necelých 23 let a to jen díky golmanovi Karlovi Poskočilovi ( 38 ) a obránci Michalovi Peklovi ( 33 ), který je hráčem Béčka. Mladíci se do soupeře pustili s chutí a do poločasu si zajistili poklidné vedení 3:0. Soupeř nestíhal a jen díky vypuštění prostřední části druhého poločasu se soupeři povedlo skórovat a alespoň trošku upravit nelichotivý výsledek, který byl nakonec 7:2

NE 25.10.2015 7:2 yes SK Lions "A"